Eğitim Hizmetlerimiz

Bir projenin gerçek başarısı, yerleştirimi yapılan uygulamalardan maksimum düzeyde yararlanılabilme ile ölçülür. Bu noktada en önemli etken, proje sürecinde sistem kullanıcılarının, kullanım kabiliyetlerini pekiştirebilmek amacı ile, kapsamlı ve yeterli eğitimi almalarıdır.

Bu hedefle, sistem kullanım eğitimleri en detaylı şekilde titizlikle gerçekleştirilmekte ve dokümante edilerek ortak veri havuzlarında müşterilere sunulmaktadır. Projeler sırasında, iş süreçleri ve Türkiye Mevzuatlarına hakim uzman danışmanlar ile hem sistem hem de süreç eğitimleri verilerek süreçlerinde uzman kullanıcıların yetiştirilmesi sağlanmaktadır.

Fonksiyonel, Teknik ve Süreç Eğitimleri olmak üzere 3 ana kategoride eğitim gerçekleştirilmektedir:

Fonksiyonel Eğitim
İhtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmiş ya da uyarlanmış modüllerin, günlük hayatta uygulama sistemi aracılığıyla yönetilebilmeleri amacı ile kullanımlarına yönelik, uzman eğitmenler tarafından verilen uygulamalı modüler eğitimlerdir.

Teknik Eğitim
Sistem teknik yerleştirim, bakım ve geliştirmelerinin Şirketler tarafından sürdürülebilirliğini sağlamak amacı ile verilen; en yeni teknolojiler ile ilgili bilgilerin kullanıldığı, sistem alt yapısı ve sistem içerisinde yapılabilecek geliştirme araçları (JAVA, .NET, Workflow, APEX, AME, ADF, vb.) ve Veritabanı Yönetimi ile ilgili eğitimleri içermektedir.

Süreç Eğitimi
Uzman danışmanların; Türkiye mevzuatları doğrultusunda ve geçmiş iş – sektör tecrübeleri ile, Şirket süreçlerinin en doğru biçimde yapılandırılması ve geleceğe yönelik öngörülerin oluşturulabilmesini sağlamak amacı ile gerçekleştirdikleri eğitimlerdir.

Comments are closed.

Rapid Sistem’den Duyurular

Novell Sentinel Log Manager Kampanyası

Çalışanlarınıza, müşterilerinize, ziyaretçilerinize internet erişimi sağlıyorsanız 5651 sayılı kanuna göre, devamı

Önerdiğimiz Firmalar

Firmamız çözümlerinde platform/marka bağımsızlığını ilke edinmiştir. Bu bağlamda mümkün olduğunca sektör lideri firmaların tamamı ile çalışmayı devamı