İş Süreci Hizmetlerimiz

Rapid Sistem İş Süreçleri Yönetimi Hizmetleri, bir iş sürecinin uçtan uca modellenmesini, geliştirmenin yapılmasını, simülaasyonunu, iş sürecinin üretim ortamında çalıştırılmasını ve çalışması sırasında istenilen tüm değerlerin izlenebilmesini ve böylelikle sürecin iyileştirilmesine yönelik optimizasyonuna yönelik imkanlar sağlayan bütünsel bir iş süreci yönetimi hizmetidir. Sürecin modellenmesi ve simulasyonu ve geliştirme için sunduğu farklı seçeneklerle iş analistleri ve uygulama geliştiricilerin sadece kendi üzerlerindeki işe yoğunlaşmalarını sağladığı gibi bunun koordinasyon sorunu yaratmasına da engel olur.

BPEL, BPMN, UML gibi farklı modelleme standartlarında modelleme konusunda tecrübe sahibi ekip, farklı becerilerin değerlendirilmesine imkan verir. Bu uzmanlık, modelleme sırasında farklı modelleme standartlarını desteklediği gibi, uygulama geliştirme sırasında da farklı yazılım dilleri ile uygulama geliştirilmesini mümkün kılar. Uygulama geliştiricilerimizin komponent mantığı ile geliştirme yapmalarını mümkün kıldığı için, bir kere tasarlanan bir objenin farklı süreçlerde kullanılmasını mümkün kılar.

Süreç içerisinde süreçle etkileşim halinde bulunan kişilerin süreçle entegrasyonunu sağlayacak kullanıcı arayüzleri için oldukça gelişmiş bir portal, BPM ile birlikte geliştirilir. Bu çalışma portali sayesinde kullanıcılar, üzerlerindeki işleri takip edebildikleri gibi, yetkileri dahilinde başka süreçlerin hangi durumda olduğunu, sürecin hangi noktalarda ne kadar sürdüğünü de takip edebilirler.

Rapid Sistem ’nin en güçlü yanlarından biri de sürecin gerçek zamanlı olarak takip edilmesini sağlayan BAM (Business Activity Monitoring) araçlarındaki uzmanlığıdır. BAM sayesinde süreci gerçek zamanlı olarak takip edebildiğiniz ve grafiksel ortamlardan bunu gözlemleyebileceğiniz gibi geçmişe dönük olarak sürecin izlenmesini ve sürecin optimizasyonu için hangi imkanlarınız olduğunu görmeniz sağlanır.

Comments are closed.

Rapid Sistem’den Duyurular

Novell Sentinel Log Manager Kampanyası

Çalışanlarınıza, müşterilerinize, ziyaretçilerinize internet erişimi sağlıyorsanız 5651 sayılı kanuna göre, devamı

Önerdiğimiz Firmalar

Firmamız çözümlerinde platform/marka bağımsızlığını ilke edinmiştir. Bu bağlamda mümkün olduğunca sektör lideri firmaların tamamı ile çalışmayı devamı