Novell Son Kullanıcı Cihazları Yönetimi

Yazı Tarihi : 23 Temmuz 2011, Kategori : Rapid Sistem - Güncel, Yazar : Administrator

ZENworks 11 : İlk birleştirilmiş son kullanıcı yönetimi çözümü

Birleştirmek sizin için ne ifade ediyor?

Novell için birleştirme, bütünleşik bir konsol ve agent yardımı ile bütün yetenekleri aynı zamanda kullanılabilen ürünler sunabilmektir. Son kullanıcı güvenlik özellikleri veya kritik bir yama aktive edileceği zaman ayrı ayrı agentların yüklenmesine ve yönetilmesine gerek olmamalıdır. ZENworks 11 bütün son kullanıcı ortamını tek bir çözümle tek bir noktadan kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

ZENworks 11 Tam Entegre!

ZENworks 11 son kullanıcı yönetimine kimlik tabanlı bir yaklaşım sunar. ZENworks 11, aşağıdaki dört yeni sürümün Web tabanlı bir yönetim konsolu ve agenti ile bütünleştirilmesi ile oluşmuştur.

ZENworks Configuration Management 11

Son kullanıcı yönetimini otomatik hale getiren ZCM’nin yeni sürümü Windows 7 ye geçişi olağanüstü hızlandıran ve kolaylaştıran özelliklerle donatılmıştır. Kaynaklara erişimi hızlandırarak kullanıcı üretkenliğini en yükseğe çıkarır. Politikalara uyum ve kimlik yönetimi özellikleri ile BS ekibinin etkin çalışmasına yardım eder.

ZENworks Asset Management 11

Yazılım yatırımlarının daha iyi yönetilerek maliyetlerin düşürülmesine yardımcı olur. Kullanımı izleyerek yazılım temininizin tam gereken ölçeklerde gerçekleşmesini sağlar. Lisanslara uyumu sağlanmasını denetler.

ZENworks Endpoint Security Management 11

Son kullanıcılardaki bütün cihazlarınızın güvenliği sağlanmış durumda mı? Zenworks kullanıcılar nerede olursa olsun güvenliği garantiler. Sürücü seviyesinde firewall koruması sağlar. USB gibi portatif depolama cihazlarından politikalara uygun olarak yararlanılmasını gerçekleştirir.

ZENworks Patch Management 11

Yama yönetimini otomatikleştirerek bütün uç noktalarınızın gerekli yamaları doğru zamanda yüklemesini sağlar. Farklı ortamlardaki kullanıcıların yamalarının tek noktadan kontrolunu gerçekleştirir. Zayıf noktaları izleyerek güncelleme ve güvenlik yamalarının gerektiği anda yapılmasını sağlar.

Bir Cevap Yazın

Rapid Sistem’den Duyurular

Novell Sentinel Log Manager Kampanyası

Çalışanlarınıza, müşterilerinize, ziyaretçilerinize internet erişimi sağlıyorsanız 5651 sayılı kanuna göre, devamı

Önerdiğimiz Firmalar

Firmamız çözümlerinde platform/marka bağımsızlığını ilke edinmiştir. Bu bağlamda mümkün olduğunca sektör lideri firmaların tamamı ile çalışmayı devamı