Rapid Sistem Yönetim Felsefesi

Yazı Tarihi : 04 Temmuz 2011, Kategori : Rapid Sistem - Güncel, Yazar : Administrator

Neden bizimle çalışmalısınız sorusuna verebileceğimiz cevap ancak yeni yönetim yaklaşımımız olabilir.

Küçük ölçekli şirketlerde yöneticiye daha teknik bakılır, bilgi önemlidir, mesela yöneticinin üretimi, pazarlamayı, hukuku bilmesi önemlidir. Bizde ise her ne kadar küçük ölçekli bir şirket olsak da her işi uzmanı bilir. Şirket bünyesinde olmayan uzmanlıklar dışarıya “outsource” (taşero) edilir. Yönetici takımı yönetir, işi ve projeleri yönetir, hem de taşeronlardan oluşan matriks yapıları yönetir.

Standart şirketlerde saygılı, sessiz, idareci tipli insanlar ön plana çıkarken, bizde farklı fikirleri duyacağınız, susmanın, her şeye evet demenin yerini ben buna katılmıyorum, bunun böyle olduğunu düşünmüyorum diyen, kendi fikrini söyleyen yöneticiler ile çalışacaksınız. Sadece söyleneni yapan, işi devam ettiren yöneticiler yerine; değişim getiren, girişimci bir ekip amaçlamaktayız.

Standart şirketlerde kendi gibi insanları seçme modası varken bizde kendi gibi olmayan farklılıkları yönetebilmek önem taşımaktadır.

Rapid Sistem’nin ana felsefesinde “Agility” (çeviklik) kavramı çok önem taşır. Seri, atik, pratik ve hızlı olmak gerekiyor. Bunun için teknolojiye hakim olmak gerekiyor. Öğrenmenin daha seri olması gerekiyor.

Çok katılımcı bir ortamda çalışıyoruz. Herkesin her şeyi söyleyebildiği, paylaşımcı bir ortam. Bu nedenle farklıyız, bu nedenle bizi denemelisiniz.

Tagged with:  

Bir Cevap Yazın

Rapid Sistem’den Duyurular

Novell Sentinel Log Manager Kampanyası

Çalışanlarınıza, müşterilerinize, ziyaretçilerinize internet erişimi sağlıyorsanız 5651 sayılı kanuna göre, devamı

Önerdiğimiz Firmalar

Firmamız çözümlerinde platform/marka bağımsızlığını ilke edinmiştir. Bu bağlamda mümkün olduğunca sektör lideri firmaların tamamı ile çalışmayı devamı